Nemáte prístupný odvoz ani auto? Nevadí, požičajte si

Dnešná doba, to je neodmysliteľná potreba štyroch kolies a motora, čiže automobilu. Vidíme ich všade a takisto sú všade potrebné. Sú ich plné mestá, ale už dokonca aj obce a dediny.

čas

Človek by si pomyslel, čo v dedine machruješ s autom, stačí ti bicykel, jaj no ale presný opak je pravdou. Všetky veci sú totiž v meste a v dedinách či v obci nie je nič. A ako sa do toho mesta pravidelne dostať a nedajbože niečo pravidelne vybavovať ? „Pravidelnými“ spojmi MHD? Dobrý vtip,… ale príliš sci-fi.
Ale autá sú samozrejme rovnako potrebné aj pre ľudí žijúcich vo väčších, rozťahaných mestách. Doba je čoraz viac uponáhľanejšia, je čoraz viac byrokracie, v mestách je síce na každom rohu obchod alebo bary či reštaurácie, ale ak potrebujete ísť na úrad, do školy, do práce, lekárovi, sú to vzájomne vzdialené trasy a pokiaľ máte byť všade včas, aj v tomto prípade je každopádne potrebný automobil. V takej Bratislave prakticky človek ide niečo vybaviť, alebo ide ráno do práce, no a je to prakticky podobné, ako keby cestoval z obce do vedľajšieho mesta, nakoľko Bratislava je veľmi široký pojem a fakt, že v nej bývate ešte ani zďaleka neznamená, že máte všetko po ruke. To isté však platí aj o iných väčších mestách.

doprava

• Ak ste si týchto problémov vedomí na vlastnej koži a nemáte vždy po ruke vlastné a spoľahlivé auto, alebo sa Vám ako naschvál v tej pravej chvíli pokazí a je v autoservise, disponuje riešením, ktoré je doslova ako stvorené pre Vás.

Ale zoberme si prípad, kedy sa dostaví významná udalosť a ste jedným z pozvaných hostí. Patrilo by sa, aby ste prišli včas, bez nervov a upravení, no a zistíte, že sa na danú akciu nemáte ako dostať a nik nemá čas Vás odviesť. Aj v tomto prípade pomôže vyššie priložený link.

stres

A rovnako aj v prípade, ak organizujete firemnú akciu a hostí je akosi veľa, pričom automobilov akosi málo a s malými priestormi. Chcelo by to trochu prestíže v podobe výpožičky 7-9 miestneho vozidla.